Jak wybrać sukienkę na wesele?

Mówi się, że dzień ślubu to jedyny dzień w życiu kobiety, kiedy wie co powinna na siebie założyć. Tekst ten należy traktować, oczywiście, z przymrużeniem oka, jednak rzeczywiście panie bardzo często mają problem z tym, co na siebie włożyć. Wiele kobiet szykując się na wesele, w roli gościa, zaczyna poszukiwania odpowiedniej kreacji na długo przed oczekiwaną imprezą. To całkowicie zrozumiałe i słuszne podejście. O ile panowie nie mają z tym problemu – ubierają koszulę, garnitur, krawat i są gotowi – o tyle panie zazwyczaj zastanawiają się, jaki strój wybrać.

Jak wybrać sukienkę na wesele?
Nie ulega wątpliwości, że śluby i wesela to okazje, na których goście powinni wyglądać elegancko. W końcu dla młodej pary to wyjątkowy dzień, po którym zostaną pamiątki w postaci zdjęć i filmu weselnego. Wybierając kreację na wesele, warto zastanowić się nad tym, jakie elementy figury chce się podkreślić, a jakie ukryć. Posiadaczki zgrabnych nóg mogą zainwestować w krótką spódniczkę, jednak wszystko w granicach przyzwoitości. Bardzo dobrym wyborem, na który decyduje się większość kobiet jest po prostu rozkloszowana sukienka z E-lady.

To rozwiązanie, które nigdy nie zawiedzie. Dobrze jest wybrać rozkloszowaną sukienkę z dość sztywnego materiału, który nie będzie mocno unosił się podczas weselnego szaleństwa. Chyba nikt nie chciałby zostać przyłapany przez fotografa w trakcie wirowania na parkiecie, kiedy to rozkloszowana sukienka unosi się zbyt wysoko, odkrywając bieliznę. Jako, że wesela zazwyczaj odbywają się w sezonie letnim, warto wybrać taką kreację, która będzie przewiewna.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *