Body koronkowe na wiele okazji

body-victoriaStylowa i seksowna bielizna to  bardzo ważna część garderoby, której co prawda na co dzień nie widać, jednakże niezwykle wpływa ona na samopoczucie osoby noszącej, dodając seksapilu i kobiecości. Przykładem może być body koronkowe, które doskonale podkreśla dokładnie te miejsca na ciele kobiety, które powinny być uwypuklone, zaś zmysłowy materiał czyni sylwetkę jeszcze bardziej ponętna.

Seksowna garderoba na randkę i nie tylko
W sprzedaży można spotkać zarówno body koronowe mocniej i jak i mniej zabudowane. Wybór należy już konkretnie do preferencji danej pani ewentualnie jej ukochanego, ponieważ to on najczęściej będzie podziwiał swoją damę w takim image’u. Najlepiej przed zakupem, jeżeli tylko istnieje taka możliwość, zmierzyć upatrzone body i sprawdzić, czy będziemy się w nim dobrze czuć. Body koronkowe to nie tylko bielizna, ale także zmysłowy pomysł na randkę w sypialni. Jaki kolor wybrać, by prezentować się w nim i czuć jak najlepiej?

Oczywiście najbardziej zmysłowym i eleganckim kolorem jest klasyczny czarny, jednakże na przykład na noc poślubną można postawić na białą, niewinną koronę. Panie odważne lubią mieć swojej garderobie także koronkę czerwoną. To najbardziej rozpalający zmysły kolor. Jak się okazuje ta część garderoby może służyć nie tylko w sypialni oraz jako bielizna, ale także możne je założyć na przykład pod czarną czy srebrną marynarkę i utworzyć zmysłową stylizację na dyskotekę, do spodni rurek. Trzeba tylko wybrać odpowiedni fason żakietu, by nie wyglądać zbyt wulgarnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *